Rotary porodica u Bihaću

Zajedničko druženje članova Interact, Rotaract i Rotary klubova Bihać, koje smo imali dana 08.06.2018 u hotelu Emporium u Bihaću i čiji su domaćini bili članovi RAC Bihać u istoriji rotarijanstva na ovim prostorima ostaće kao trajna uspomena na trenutak prvog zvaničnog druženja svih generacija rotarijanaca.

Radost ovog trenutka su potencirali svi govornici, a sa najviše pažnje i najsretniji svakako je bio jedan od utemeljitelja rotari ideje na Unsko sanskom kantonu Adem Salihagić. Od početaka 2003 do Interact kluba 2018, kratko je prezentirao mladima ali i podsjetio nas nešto starije šta smo to sve radili proteklih 15 godina.

Uspomenu na današnji dan u svoje klubove su ponijeli predsjednici RC i RAC Bihać, Nedžad i Maja, prelijepi stolni sat sa točkom rotarija apliciranim na motiv Bihaća.

Naredni period ćemo svi zajedno raditi na jačanju Interact kluba, podršci njihovim manifestacijama i pripremama za charter ceremoniju u septembru mjesecu.

datum objave: 9. Jun 2018. | izvor: RC Bihać